Intencje mszalne

 17-24 stycznia 2021

Niedziela 17 stycznia

·         8:30– † Helena, Leon z Szymańskich †† Szymański, Hołys, Uryć

·         8:30 – † Tadeusz Fusiara (3rocz)

·         8:30 – † Romuald Wasylewski (4 r.)

·         10:30 – † Czesława (f) Cieśluk (XXX)

·         12:00 – † Helena Brzozowska (10 r.)

·         12:00 – † Julian Gruszka (20 r.)

·         12:00 – † Danuta Oliwiak (27 r.), Czesław Oliwiak

Majdan Wielki 10:30 – † Roman Kruk (2 r.)

Chyżowice10:30– †† Steć, Piotrowscy

Poniedziałek 18 stycznia

·         8:00 – † Janina Zarek (XXX)

·         8:30 – † Jan Strycharczuk (6 r.), †† Grabińscy

Wtorek 19 stycznia – Św. Józefa Sebastiana Pelczara

·         8:00 – †Teresa Świst (2 r.), Stanisław Świst

·         8:00 – † Kazimiera Brożek (4 m-c), Zbigniew Brożek (20 r.)

·         8:30 – † Mieczysław (r.), Jadwiga, Anna, Ignacy ze Służewskich

·         8:30 – * Chrzest – Gabriela Wiązanka

Środa 20 stycznia – św. Sebastiana (patrona w czas zarazy)

·         8:00 – †Adela Marek  (of. Stanisława Brzuchali)

·         8:30 – * Za parafian

·         16:00 – † Czesława Cieśluk (of. wnuków i dzieci)

 

Czwartek 21 stycznia – św. Agnieszki

·         8:00 – † Stanisław Wójtowicz (4r.)

·         8:30 – * O zdrowie i Bożą opiekę dla Kazimierza

·         8:30 – W intencji naszych Babć i Dziadków z okazji ich święta. O zdrowie dla

           Nich, Bożą opiekę , Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski

Piątek 22 stycznia

·         8:00 – † Władysław (6 r.), Władysława(f) i Eugeniusz z Pająków i Buciorów

·         8:30 – † Izydor Jaślikowski (11 r.) i z okazji dnia Dziadka

Sobota 23 stycznia

·         8:00 – † Czesława Cieśluk (of. uczestników pogrzebu)

·         8:30 – * O nawrócenie dla pewnej osoby

Niedziela 24 stycznia  III Zwykła

·         8:30– † Mieczysław Gruszka (9 r.)

·         8:30 – * Int. Piotra z okazji 50 r. urodzin, o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski

               dla Niego, żony, dzieci i całej rodziny

·         10:30 – † Grzegorz Sokal (7 m-c), Danuta Sokal (2 r.)

·         12:00 – † Henryka(f) Sobczak (3 r.), Czesława(f), Tadeusz i Franciszek Mojsym

·         12:00 – †Janina Frajt (7 r.), Józef, Emilian, Katarzyna Frajt i Aniela Kopczyńska

·         12:00 – † Stanisław Skowyra (2 r.), Janina Skowyra (of. córki Beaty z mężem)

Majdan Wielki 10:30 – †Władysława i Roman Dobosz, Janina i Władysław

                                          Prokop i Józefa(f) Matwiejczuk

Chyżowice 10:30– † Stanisław Tryniecki (3 r.)

intencje