Intencje mszalne

24-31 października 2021

XXIX Niedziela Zwykła 24 października

·         8:30 – † Tadeusz Gajewski (imieninowa), Józefa (f), Mieczysław, Bolesław

·         8:30 – † Kazimierz Kidyba (5 r.)

·         8:30 – † Nina Chwedczuk (greg.)

·         12:00 – † Maria Maciąg (10 m-c), Maria Krzaczek (23 r.)

·         12:00 – * Irena i Waldemar 35 rocznicę ślubu, o bł. dla wnuków i dzieci (of. córki i syna)

·         12:00 – † Czesława (f) Muda (12r.), †† Muda i Kuras

·         12:00 – * Eugenia Knysz  w 93 rocznicę  urodzin  o zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski

Majdan Wielki 10:30 – † Tadeusz Kleban

Chyżowice 10:30 – † Izydor Zając (greg)

Poniedziałek 25 października

·         7:00 – † Helena Szostak (5 m-c)

·         7:30 – † Czesława Urbaniak (r. śm)

·         17:00 – † Izydor Zając (greg.)

·         17:00 – † Nina Chwedczuk (greg.)

Wtorek 26 października

·         7:00 – † Czesława (f) i Paweł z rodz. Dorotów, Marian Dorota

·         7:30 – † Paweł Mazurek (of. Gontarzów)

·         17:00 – † Izydor Zając (greg.)

·         17:00 – † Nina Chwedczuk (greg.)

·         17:00 – † Aniela Sabbo (9 r.), Bronisław Sabbo (42 r.)

Środa 27 października

·         7:00 – † Adam Żołdak (11 m-c)

·         7:00 – † Paweł Mazurek

·         7:30 – † Za parafian

·         17:00 – † Izydor Zając (greg.)

·         17:00 – † Nina Chwedczuk (greg.)

Czwartek 28 października – śś. Szymona i Judy Tadeusza

·         7:00 – * Int. wynagradzająca, Bogu wiadoma

·         7:30 – † Anna Łukiewicz (2mies)

·         17:00 – † Izydor Zając (greg.)

·         17:00 – † Nina Chwedczuk (greg.)

·         17:00 – † Stanisława Pruchnicka (z.d. Paradowska)  (XXX)

Piątek 29 października

·         7:00 – † Oliwiak Dariusz (14 r.), Józef, Władysław i Józefa z Oliwiaków

·         7:30 – † Adela Marek (10 m-c)

·         17:00 – † Izydor Zając (greg.)

·         17:00 – † Nina Chwedczuk (greg.)

·         17:00 – † Nina Chwedczuk (3 m-c)

Sobota 30 października

·         7:00 – † Lucjan Mrozowski (5 m-c)

·         7:00 – † Genowefa SZostakiewicz (5 m-c)

·         7:30 – †Anna Łukiewicz (of. chrześnicy Anny z rodziną)

·         7:30 – † Stefania i Michał Łacińscy

·         12:00 – *Chrzest – Józef Jan Klocek

·         17:00 – † Izydor Zając (greg.) – ostatnia

·         17:00 – † Nina Chwedczuk (greg.) – ostatnia

XXXI Niedziela Zwykła 31 października

·         8:30 – †Alfreda (f)(7 r.), Michał Komorowski

·         8:30 – † Kzimiera i Tadeusz Kamińscy, †† Kamińscy i Kossakowscy

·         8:30 – † Piotr Chwedczuk (7 r.)

·         12:00 – † Helena Jasińska (3 r.), z rodz Gajewskich

·         12:00 – † Stefania i Michał Łacińscy

·         12:00 – † Izydor Jaślikowski (21 mies))

Majdan Wielki 10:30†Romualda (14 r.), Stanisław Jakimowicz;

-† Edward i Kazimiera Maciuk 

Chyżowice10:30za Parafian

intencje