XXIX Niedziela Zwykła (16.10.2022 r.)

1.     Dziś XXIX niedziela zwykła. Dzień  Papieski i zbiórka na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2.    We wtorek 18 października święto św.  Łukasza Ewangelisty – święto patronalne Służby Zdrowia. Na różańcu będziemy się modlić za personel medyczny. W czwartek 20 października wsp. św. Jana Kantego. W sobotę 22 października wsp. św. Jana Pawła II. Przeżywamy miesiąc październik czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, ze za odmówienie części różańca publicznie i we wspólnocie zyskuje się odpust zupełny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele parafialnym o godz. 17:00. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych nabożeństwach a w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do I komunii św. i młodzież do sakramentu bierzmowania.  Za tydzień niedziela Misyjna i taca na misje.

4.     Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Leopoldowa i ofiarę na kwiaty . Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki do posprzątania kościoła z Leopoldowa.

5.     Rok formacyjny:  Adoracja  w ciszy w każdą środę od godz. 16:00. Spotkania: Legion Maryi – poniedziałek godz. 10:00, Ceremoniarze, Lektorzy ministranci starsi – sobota godz. 10:00, Ministranci młodsi –  sobota godz. 11:00, KSM – sobota godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy.

 6.    V Bal Wszystkich Świętych odbędzie się 31 października  w poniedziałek.  Zapisy dzieci w szkole u Księzy bądź w kancelarii. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy.