XXVIII Niedziela Zwykła (09.10.2022 r.)

1.     Dziś XXVIII niedziela zwykła. Odpust Drogojówka o godz. 12:00. Dziś o 15:00 pogrzeb Marii Pomiankiewicz.

2.     W czwartek 13 października wsp. bł. Honorata Koźmińskiego  i ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17:00. Zapraszamy dzieci młodzież  i wszystkich parafian do uczestnictwa w tym nabożeństwie. W piątek  14 października  Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwach pamiętajmy o nauczycielach, wychowawcach i katechetach. Zapraszamy nauczycieli na wspólną modlitwę Różańcową w czwartek 13 października na godz. 17:00. W sobotę 15 października wsp. św. Teresy od Jezusa.  Za tydzień w niedzielę  16 października Dzień  Papieski i zbiórka na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3.     Przeżywamy miesiąc październik czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, ze za odmówienie części różańca publicznie i we wspólnocie zyskuje się odpust zupełny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele parafialnym o godz. 17:00.  Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych nabożeństwach a w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do I komunii św. i młodzież do sakramentu bierzmowania. Bardzo proszę rodziców młodzieży bierzmowanej na umawianie się z ksiedzrm wikariuszem na rozmowy indywidualne do końca listopada. (rodzice i kandydat do bierzmowania). Przypominam również o rozmowach rodziców dzieci I komunijnych  wraz z dziećmi z Proboszczem również do końca listopada.

4.     Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Leopoldowa i ofiarę na kwiaty. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki z Leopoldowa do posprzątania kościoła.

5.     Tygodnik Niedziela – 10 zł. Kalendarze rolnicze – 35 zł. i dożynkowe – 8 zł.

7.     Rok formacyjny. Adoracja  w ciszy w każdą środę od godz. 16:00. Spotkania:  Legion Maryi – poniedziałek godz. 10:00  Przyjaciele Oblubieńca środa godz. 17:00  . Serdecznie zapraszamy.

8. Wyjazd na pielgrzymkę do Pragi 14.10 w piątek nad ranem o godz. 3:00. Proszę o resztę wpłat do środy i o podanie  peselu do ubezpieczenia.