XXVII niedziela zwykła (2.10.2022 r.)

1.     Dziś XXVII niedziela zwykła. I niedziela miesiąca. Adoracyjna. Puszka na Caritas. Dziś odpust w Zawalowie i wizytacja kanoniczna  Za tydzień odpust w Drogojówce o godz. 12:00.

2.   We wtorek 4 października wsp.  św. Franciszka, w środę 5 października wsp. św. Faustyny Kowalskiej, w piątek 7 października wsp. NMP Różańcowej. Przeżywamy miesiąc październik czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, ze za odmówienie części różańca publicznie i we wspólnocie zyskuje się odpust zupełny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele parafialnym o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych nabożeństwach. A w sposób szczególny  dzieci przygotowujące się do I komunii św. i młodzież do sakramentu bierzmowania.

3.    W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek miesiąca października. Msze św. w I piątek o godz. 7:00, 7:30 i 17:00. W kaplicach o 15:00. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 9:00 rano.  Za tydzień 9 października  będziemy obchodzić XXII Dzień Papieski i odbędzie się zbiórka do  puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4.     Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Leopoldowa i ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Leopoldowa

5.     Tygodnik Niedziela – 10 zł. Kalendarze KRZ – 8 zł.

6.     Rok formacyjny: Legion Maryi – poniedziałek o godz. 10:00  Ministranci starsi, ceremoniarze i Lektorzy – zbiórka w sobotę o 10:00. Ministranci młodsi sobota o 11:00.  KSM sobota 18:00,  Schola – wg własnego harmonogramu.

7. Ofiary na Kościół-Bóg zapłać.