XXVI niedziela zwykła ( 25.09.2022 r.)

1.     Dziś XXVI niedziela zwykła i Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.  Taca na budownictwo sakralne. We wtorek 27 września wsp. św. Wincentego a Paulo. W środę 28 września  wsp. św. Wacława. W czwartek  29 września święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – Odpust w Miączynie o godz.. 17:00. W piątek 30 września  wsp. św. Hieronima. W sobotę 1 października wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Rozpoczynamy miesiąc październik czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, że za odmówienie części różańca publicznie i we wspólnocie zyskuje się odpust zupełny –  o godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie a później Msza św. z nieszporami transmitowana przez KRZ. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych nabożeństwach a w sposób szczególny  dzieci przygotowujące się do I komunii św. i młodzież do sakramentu bierzmowania. Spotkanie obowiązkowe. Dzieci klas III otrzymają różance. Zapraszam KŻR na zmianę tajemnic różańcowych.  W tym tygodniu przypada I sobota i niedziela miesiąca października.

2.     Za tydzień liczenie wiernych na mszach  św. i  puszka na Caritas.

3.     Dziękuję za posprzątanie Kościoła osobom z Leopoldowa i ofiarę na kwiaty.  Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Leopoldowa

4.      Rok formacyjny: Legion Maryi – poniedziałek godz. 10:00.  Przyjaciele Oblubieńca – środa godz.17:00.  Ministranci starsi ceremoniarze i lektorzy –  w sobotę o 10:00, Ministranci Młodsi o godz. 11:00. KSM – sobota godz. 19:00.  Schola według własnego harmonogramu. Serdecznie zapraszamy.

5.   Pielgrzymka: Praga, Skalne Miasto, Krzeszów, Szklarska Poręba w dniach 14 – 16 października. Koszt 720 zł. Wpisowe 200 zł. 

6. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na kościół.