XVIII niedziela zwykła (31.07.2022 r.)

1. Dziś XVIII niedziela zwykła.

2.   W poniedziałek 1 sierpnia wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego. O godz. 7:30, pół godzinna adoracja w ciszy w intencji naszej diecezji. Serdecznie zapraszamy. We wtorek 2 sierpnia możliwość uzyskania w naszym kościele parafialnym odpustu zupełnego Porcjunkuli pod zwykłymi warunkami.  (odpust związany ze św. Franciszkiem i z Matką Bożą Anielską) Tego dnia  wyrusza piesza pielgrzymka do Częstochowy. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą. W czwartek  4 sierpnia  wsp. św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów. W sobotę  6 sierpnia  święto Przemienienia Pańskiego i odpust w Tuczępach. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza. Suma odpustowa o godz. 12:00. A za tydzień w niedzielę odpust parafialny w Horyszowie i pożegnanie Proboszcza o godz. 12:00. W przyszłą sobotę proszę rodziców i chrzestnych o przybycie do kancelarii na spisanie aktów chrztu o godz. 16:00.

3.     W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca sierpnia. Msze św. w I piątek w kościele parafialnym o godz. 8:00, 8:30 i 18:00 , a w kaplicach o 16:00. Chorych będziemy odwiedzać w piątek od godz. 10:00 rano. W pierwszą sobotę miesiąca msze św. o 8:00, i o 18:00 z nieszporami  transmitowana przez KRZ. Wcześniej o 17:00  adoracja pierwszo-sobotnia i zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy wszystkie  KŻR.

4.    Będziemy od jutra  przezywać miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.

5.     Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga. Modlimy się również za rolników o dobrą pogodę dla Nich na czas żniw.

6.     Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Bogucic. Ofiara na kwiaty. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne  osoby z Bogucic.

7. Ofiary na ołtarz-Bóg zapłać.