XV niedziela zwykła (10.07.2022 r.)

1.     Dziś XV niedziela zwykła. Dzisiejsza taca na WSD naszej diecezji. Dziś imieniny Ks. Kanonika i p. Henia Organisty. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

2.     W poniedziałek 11 lipca święto św. Benedykta – patrona Europy, we wtorek 12 lipca wsp, św. Brunona z Kwerfurtu. W środę 13 lipca wsp. św. Andrzeja Świerada i Benedykta  i kolejne Nabożeństwo Fatimskie  o godz. 18:00. Zapraszam wszystkich Parafian do uczestnictwa i wspólnej modlitwy. W piątek 15 lipca wsp. św. Bonawentury. W  sobotę 16 lipca wsp. NMP z Góry Karmel  i  odpust w Grabowcu Ks. Proboszcz z Grabowca serdecznie zaprasza na godz. 12:00 – suma odpustowa. Tego dnia Pielgrzymka  Rodzin do Sanktuarium w Tomaszowie Lubelskim. I również do Nabroża pielgrzymka Sołtysów. Serdecznie zachęcamy do pielgrzymowania indywidualnego.

3.      W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii.

4.     Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga. Dla rolników to czas intensywnej pracy. Módlmy się o Boże błog., w pracy. 

7.     Bardzo dziękuję za posprzątanie  Kościoła osobom z Józefina. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Józefina.

7.     Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy u przewodników poszczególnych grup. Zachęcamy naszych Parafian, młodzież do pójścia pieszo do Matki Bożej.

8.     Bóg zapłać za ofiary na ołtarz jakie wpłynęły w tym tygodniu.

9.     Dziękujemy za pielgrzymkę grup duszpasterskich.