XIV niedziela zwykła ( 3.07.2022 r.)

1.     Dziś XIV niedziela zwykła. W poniedziałek 4 lipca 24 rocznica świeceń biskupich Ks. Bpa Mariusza Leszczyńskiego. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.  W środę 6 lipca wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. W piątek  8 lipca wsp. św. Jana z Dukli.          

 2.     Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy u przewodników poszczególnych grup (rejon Hrubieszowski – Ks. Michał Efner) ) Zachęcamy naszych Parafian, młodzież do pójścia pieszo do Matki Bożej.

3.     Za tydzień taca na WSD naszej Diecezji.

4.     Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga. Msze św. na wakacjach będziemy odprawiać na tygodniu o 8:00 i o 8:30 rano. W środę Msza św. z nowenną o godz. 18:00  Kancelaria w czasie wakacji będzie czynna od 9:00 do 10:00 od poniedziałku do piątku a w sobotę po południu od 16 :00 do 18:00.

5.        Wyjazd dzieci i młodzieży z grup duszpasterskich do Gniezna, Biskupina i Poznania obędzie się 5 -6 lipca br. Wyjazd 5 lipca o godz. 2:00 w nocy  z  parkingu przy plebani.  Zbiórka o godz. 1:50. 

6.       Bardzo dziękuję za posprzątanie  Kościoła osobom z Korytyny i ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać. Na sobotę poproszę następne osoby z  Józefina.

7.     Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary na ołtarz które wpłynęły w tym tygodniu.