V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022r.

1. Dziś V Niedziela Wielkanocna.  Wizytacja kanoniczna, I komunia św. i Bierzmowanie. Dzieci Komunijne rozpoczynają Biały Tydzień.  Codziennie Msza św. i kazanie tematyczne dla nich o godz. 18:00.  Serdecznie zapraszamy.

2.      W poniedziałek 16 maja  święto św. Andrzeja Boboli, w piątek 20 maja Msza za poległych na Korytnie o godz. 19:00. A w przyszłą niedzielę Msza za poległych na Drogojówce o godz. 14:00.

3.      Za tydzień taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. 

4.      Trwa miesiąc maj i majówki, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:45 (przed sumą). Różanie o godz. 11:20. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

5.      Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła, wokół kościoła rodzicom dzieci  I komunijnych i młodzieży bierzmowanej za dekoracje i wszelka pomoc w przygotowaniu tych uroczystości jak również wszystkim którzy wzięli czyny udział w czasie wizytacji kanonicznej. Bóg zapłać. Za tydzień proszę do posprzątania kościoła następne osoby z kolejki z Trzeszczan..

6. W sobotę spotkanie ministrantów starszych, lektorów i ceremoniarzy o 10:00, spotkanie ministrantów młodszych o 11:00. Spotkanie KSM –u w sobotę o 18:00. Próba scholi wg. własnego harmonogramu.  Serdecznie zapraszamy.

7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na kościół jakie wpłynęły w tym tygodniu.