III Niedziela Wielkanocy (30.04.2022 r.)

  1. Dziś  Niedziela Biblijna, która rozpoczyna  Tydzień Biblijny. Warto zaglądnąć do Pisma świętego.

2.     Rozpoczynamy miesiąc maj . Majówki będziemy śpiewać po msz św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę 15 minut przed sumą.  Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich Parafian do uczestnictwa. We wtorek obchodzimy uroczystość Królowej Polski i kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze  Św.  jak w niedzielę. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca  maja. W  I pierwszy piątek chorych będziemy odwiedzać od godz. 9:00 rano.  Tego dnia obchodzimy święto Filipa i Jakuba. W pierwszą sobotę nabożeństwo o godz. 17:00 a później Msza św. z nieszporami transmitowana przez KRZ. o 18:00. Zapraszamy KŻR.  Tego dnia świecenia diakonatu w Katedrze Zamojskiej o godz. 10:00.

3.     Za tydzień Światowy Dzień Modlitw o Powołania i Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpocznie się również Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.

4.     Bardzo dziękuje za posprzątanie Kościoła i ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę osoby z Trzeszczan.

5.     Spotkania dla bierzmowanych w tym tygodniu: czwartek  godzina 18:00  Spotkanie  wszystkich ministrantów piątek, godz. 18:00. Spotkanie KSM –u w sobotę o godz. 18:00. Schola wg własnego harmonogramu. Spotkanie Przyjaciół Oblubieńca w środę  o godz. 18:00. Spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców w  środę  i piątek  o godz. 17:00.  Serdecznie zapraszamy.

6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na renowację ołtarza jakie wpłynęły w tym tygodniu.