1. Dziś IV niedziela Wielkiego Postu – Laetare – radości. Za tydzień rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. Mateusz Kicka, wikariusz z Tomaszowa Lubelskiego. Msze św. w przyszłą niedzielę – w kościele parafialnym o godz. 8:30 i 12:00. W kaplicach: w Chyżowicach 10:30, w Majdanie Wielkim o 7:00. Na tygodniu przez 3 dni Msze św.: o 10:00 z udziałem dzieci i młodzieży i o 17:00 z nauką dla wszystkich. W Chyżowicach o 12:00, w Majdanie o 15:00. Spowiedź – poniedziałek i wtorek pół godz. przed każdą Mszą św.
2. Nabożeństwa Wielkiego Postu – Droga Krzyżowa – piątek godz. 17:00. Gorzkie Żale – niedziela godz. 11.40 . Różaniec – 11:20 . Serdecznie zachęcamy dorosłych, dzieci, młodzież do uczestnictwa w tych wielkopostnych nabożeństwach.
3. Zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
4. W tym tygodniu przypada I piątek sobota i niedziela miesiąca. Chorych będziemy odwiedzać od 9:00 rano. Będzie to już wizyta przedświąteczna. Proszę zgłaszać chorych. I sobota miesiąca – o 17:00 Nabożeństwo pierwszosobotnie i zmiana tajemnic różańcowych. 16:00 – Msza św. z nieszporami transmitowana przez KRZ.
5. Spotkanie ministrantów starszych, ceremoniarzy i lektorów – sobota godz. 10:00, ministrantów młodszych – o 11:00. KSM –u sobota – 18:00. scholi według własnego harmonogramu. Serdecznie zapraszamy.
6. Bardzo dziękuje za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty 100 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę następne osoby z Trzeszczan.