I Niedziela Wielkiego Postu (06. 03.2022)

1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu.

2. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 16:00 a później Msza św. W niedzielę zaś Gorzkie Żale przed sumą o godz. 11.40. Serdecznie zachęcamy dzieci, młodzież (szczególnie dzieci klas III i klas VIII), osoby dorosłe do uczestnictwa w tych wielkopostnych nabożeństwach, które mają nas przygotować do świąt wielkanocnych. Różaniec odprawiamy o 11:20.

3. Za  tydzień będziemy  przeżywać  niedziele ad Gentes – Dzień Solidarności z Misjonarzami i puszka na Krajowy Fundusz Misyjny.

4. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła osobom z Trzeszczan  i ofiarę na kwiaty 140 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę następne osoby z Trzeszczan.

5. Zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

6.  W sobotę o godz. 10:00 spotkanie ministrantów starszych i lektorów i ceremoniarzy a o 11:00 spotkanie ministrantów młodszych. Spotkanie KSM –u w sobotę o godz. 17:00. Spotkanie scholi według własnego harmonogramu. Spotkanie Przyjaciół Oblubieńca środa godz. 16:00. 16  marca  spotkanie z rodzicami i młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania. Serdecznie zapraszamy.

7. Modlitwa o mądrość, świętość  i odwagę dla naszych  kapłanów w Wielkim Poście i o pokój na Ukrainie. Są karteczki proszę w podanych dniach zaznaczyć kołeczkiem ten dzień w którym ofiaruję Eucharystię wraz z komunią świętą w tych intencjach. Zachęcamy do podjęcia tego postanowienia.