III niedziela zwykła (23.01.2022r.)

1.     Dziś III niedziela zwykła. Niedziela Słowa Bożego.

2.     W poniedziałek 24 stycznia św. Franciszka Salezego. We wtorek 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła i kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W środę 26 stycznia wsp. św. Tymoteusza i Tytusa i  obchodzimy tego dnia również Dzień Islamu. W piątek 28 stycznia wsp. Św. Tomasza z Akwinu.  W piątek 28 stycznia o godzinie 15:00 zapraszam do rozebrania dekoracji bożonarodzeniowych: młodzież starszą i osoby dorosłe – panów. A na środę na godz. 9:00,  zapraszam panów do rozebrania szopki zewnętrznej.

 3.     Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła osobom z Trzeszczan i ofiarę na kwiaty 140 zł. Bóg zapłać. Na sobotę  na godzinę 9:00 rano poproszę następne osoby z Trzeszczan.

4.    Spotkanie Przyjaciół Oblubieńca w środę o godz. 16:00. Spotkanie opłatkowe dziecięcych i młodzieżowych grup duszpasterskich w sobotę o godz. 10.00

5.     Od 11 do 13 lutego kurs dla małżeństw w Krasnobrodzie. Są to rekolekcje weekendowe dla osób, które żyją w sakramentalnym związku małżeńskim. Mogą w nich uczestniczyć również pojedyncze osoby w sytuacji gdy ich współmałżonek z różnych względów nie może brać udziału. Celem kursu jest odkrycie na nowo i utwierdzenie się, że małżeństwo z osobą, którą poślubiłeś to twoja jedyna i najlepsza Droga do Szczęścia, mimo tego, że jest to Droga Krzyżowa. Zapisać się można przez stronę internetową diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

6.    W dniach 11-13 lutego w Tomaszowie Lubelskim przy Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej odbędą się rekolekcje powołaniowe. Zapraszamy na te rekolekcje młodzież męską szkół średnich oraz studentów. Zapisać się można przez stronę internetową diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Zapisy trwają do 5 lutego 2022 roku.

7.     Tygodnik Niedziela – 8 zł. Można nabyć jeszcze gromnice i wyroby z prawdziwego wosku.

8.     Panie które, są w Kółkach Różańcowych, takich które się rozpadają to prosimy zgłosić się do Proboszcza, w celu stworzenia Kółka z pełną ilością osób.