II Niedziela Zwykła (16.01.2022r.)

1. Dziś II niedziela zwykła.  Dzisiejsza taca – inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii.  Dziś o  godz. 13:00 koncert kolędowy w naszym kościele Parafialnym organizowany przez  P. Wójta, Gminny Ośrodek Kultury i naszą Parafię. Serdecznie zapraszamy

2. Jutro 17 stycznia wsp. św. Antoniego opata i Dzień Judaizmu. Od 18 stycznia (wtorek) rozpoczyna się  Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia. W środę 19 stycznia – imienny Ks. Bp. Mariusza Leszczyńskiego. Modlimy się w Jego intencji.  I wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara. W czwartek 20 stycznia obchodzimy wsp. św. Sebastiana  – patrona w czas zarazy.  W piątek 21 stycznia wsp. św. Agnieszki  i  Dzień Babci  a w sobotę 22 stycznia dzień  Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o naszych babciach i dziadkach.

3. Za tydzień w niedzielę 23 stycznia będziemy obchodzić Niedzielę SŁOWA BOZEGO.

4.  Tygodnik Niedziela – 8 zł.  kalendarze – 6 zł.

5. Bardzo dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Trzeszczan. Ofiara na kwiaty 120 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę następne osoby z Trzeszczan.

6. Rok formacyjny: Ceremoniarze, Ministranci starsi i Lektorzy – zbiórka w sobotę o 10:00. Ministranci Młodsi  – sobota o godz. 11:00. KSM – w sobotę 22 stycznia o godz. 14:30, będzie kolędował z herodami po naszych domach począwszy od cmentarza w stronę Suchowoli. Schola – próba w piątek o 17:00.  Serdecznie zapraszamy.

7. Dziękujemy wszystkim parafianom za kolędę, życzliwe przyjęcie księdza w swoich domach. Bóg zapłać również za wszelkie ofiary złożone na pokrycie kosztów renowacji ołtarza.  . Bóg zapłać za choinki do kościoła dla Pana Wojciecha Cybulko.