Uroczystość Chrystusa Króla (21.11.2021 r.)

1.Dziś uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Patronalne święto Akcji Katolickiej i KSM –u. Taca na WSD  naszej Diecezji i puszka  związana z  tym co się dzieje na granicy Polsko –Białoruskiej. Dziś również poświęcamy opłatki. Pan organista  będzie dostarczał te opłatki  do każdej rodziny. Ofiary jakie będziemy składać z tej okazji przeznaczone są po połowie dla P. Organisty i na potrzeby Parafii – odnowiony ołtarz.

2.     Za tydzień rozpoczynamy Adwent i nowy rok liturgiczny. Adwent to czas, który ma Nas przygotować na Święta Narodzenia Pańskiego i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Msze św. przez Adwent w niedzielę będą odprawiane o 8:30 rano, i o 12:00, w kaplicach o 10:30.

3.    W poniedziałek 22 listopada wsp. św. Cecylii – patronki śpiewu kościelnego.  W środę 24 listopada wsp. św. męczenników Andrzeja Dunc Lang i Towarzyszy

4.     Bardzo dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Mołodiatycz. Ofiara na kwiaty 80 zł.  Bóg zapłać. I na sobotę na godz. 9:00 proszę osoby z  Mołodiatycz.

5.     Rok formacyjny: Spotkanie z kandydatami do bierzmowania i z rodzicami w poniedziałek o 16:00. Ceremoniarze,  Ministranci starsi Lektorzy – zbiórka w sobotę o 10:00. Ministranci młodsi – sobota o godz. 11:00, Przyjaciele Oblubieńca w poniedziałek o 16:00. Schola w sobotę  o 17:00 Serdecznie zapraszamy

6. Tygodnik niedziela – 6 zł.

7. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na pokrycie kosztów renowacji ołtarza.