XXIX Niedziela Zwykła (17.10.2021 r.)

1.     Dziś XXIX niedziela zwykła. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Za tydzień niedziela Misyjna i taca na misje.

2.    W poniedziałek 18 października święto św.  Łukasza Ewangelisty – święto patronalne Służby Zdrowia. Na różańcu będziemy się modlić za personel medyczny. W środę 20 października wsp. św. Jana Kantego. W piątek 22 października wsp. św. Jana Pawła II. Przeżywamy miesiąc październik czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, ze za odmówienie części różańca publicznie i we wspólnocie zyskuje się odpust zupełny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele parafialnym o godz. 17:00. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych nabożeństwach. A w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do I komunii św. i młodzież do sakramentu bierzmowania.

4.     Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Mołodiatycz. i ofiarę na kwiaty. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki do posprzątania kościoła z Mołodiatycz.

5.     Rok formacyjny: Kurs Lektorski – sobota godz. 10:00,  KSM – sobota o 17:00. Schola – wtorek godz. 16:00 – młodsza grupa i piątek godz. 17:00 starsza grupa. Serdecznie zapraszamy.

6.    IV Bal Wszystkich Świętych odbędzie się 31 października  w niedzielę po sumie. Zapisy dzieci w szkole u Księzy bądź w kancelarii. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy.

7.      Dziękujemy za ofiary jaki spływają na pokrycie kosztów renowacji ołtarza.

8.     Praca przy kościele (sprzątanie po pielęgnacji drzew wokół kościoła.Bóg zapłać wszystkim sprzątającym.

9. Tygodnik Niedziela 6 zł. Kalendarze Rolnicze 28 zł.

10. W niedzielę,  dziś 17 października 2021 r. o godz. 18.00, w Katedrze Zamojskiej Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek będzie przewodniczył Uroczystej Mszy Świętej inaugurującej diecezjalny etap XVI ZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA OGÓLNEGO SYNODU BISKUPÓW (Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo i misja). Serdecznie zapraszamy.

11. Diecezjalny duszpasterz Apostolatu Margaretka serdecznie zaprasza na IV diecezjalny dzień skupienia dla osób modlących się za kapłanów. Dzień skupienia odbędzie się w niedzielę (24.10, godz. 15:00) w kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu. Zapraszamy kapłanów objętych tą modlitwą oraz wszystkich wiernych.