XXVIII Niedziela Zwykła (11.10.2021 r.)

1.     Dziś XXVIII niedziela zwykła. Obchodzimy XX Dzień Papieski i odbywa się zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia. Odpust w Gozdowie.

2.     W środę 13 października wsp. bł. Honorata Koźmińskiego  i ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17:00. Zapraszamy dzieci młodzież  i wszystkich parafian do uczestnictwa w tym nabożeństwie. W czwartek  14 października  Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwach pamiętajmy o nauczycielach, wychowawcach i katechetach. Zapraszamy nauczycieli na wspólna modlitwę Różańcową we wtorek 12 października na godz. 17:00. W piątek 15 października wsp. św. Teresy od Jezusa. W  sobotę 16 października wsp. św. Jadwigi Śląskiej.

3.     Przeżywamy miesiąc październik czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, ze za odmówienie części różańca publicznie i we wspólnocie zyskuje się odpust zupełny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele parafialnym o godz. 17:00.  Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych nabożeństwach a w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do I komunii św. i młodzież do sakramentu bierzmowania. Spotkanie formacyjne dla rodziców i młodzieży bierzmowanej w czwartek godz. 17:00. Obecność obowiązkowa dla tych którzy chcą przystąpić do tego sakramentu.

4.     Za tydzień  taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii.

5.     Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Mołodiatycz . Ofiara na kwiaty 120 zł. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki z Molodiatycz  do posprzątania kościoła.

6.     Tygodnik Niedziela – 6 zł. Kalendarze rolnicze – 28 zł.

7.     Rok formacyjny:  Ceremoniarze, Ministranci i Lektorzy starsi – zbiórka w sobotę o 10:00. Ministranci młodsi sobota godz. 11:00 . KSM – sobota o 17:00. Schola –  młodsza grupa we wtorek o  godz. 16:00 a starsza grupa w piątek godz. 17:00.   Przyjaciele Oblubieńca  spotkanie w ramach nabożeństwa Fatimskiego. Serdecznie zapraszamy.