XXVII niedziela zwykła (3.10.2021 r.)

1.     Dziś XXVII niedziela zwykła. I niedziela miesiąca. Adoracyjna . Puszka na Caritas. Dziś odpust w Zawalowie i w Drogojówce. Za tydzień odpust w Gozdowie. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.

2.     Jutro w poniedziałek 4 października wsp.  św. Franciszka, we wtorek 5 października wsp. św. Faustynę Kowalską,  w czwartek 7 października wsp. NMP Różańcowej. Przeżywamy miesiąc październik czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, ze za odmówienie części różańca publicznie i we wspólnocie zyskuje się odpust zupełny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele parafialnym o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych nabożeństwach. A w sposób szczególny  dzieci przygotowujące się do I komunii św. i młodzież do sakramentu bierzmowania.

3.     Za tydzień 10 października  będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski i odbędzie się zbiórka do  puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4.     Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Mołodiatycz i ofiarę na kwiaty 100. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne  osoby z Mołodiatycz  z kolejki do sprzątania kościoła.

5.     Tygodnik Niedziela – 6 zł.

6.     Rok formacyjny: Ministranci starsi, ceremoniarze i Lektorzy – zbiórka w sobotę o 10:00. Ministranci młodsi sobota o 11:00.  KSM sobota 17:00,  Schola –  spotkanie formacyjne – piątek godz. 17:00.