XXVI niedziela zwykła ( 26.09.2021 r.)

1.     Dziś XXVI niedziela zwykła. Dziś również liczenie wiernych na Mszach św.  Taca na budownictwo sakralne. Po sumie spotkanie obowiązkowe dla rodziców i dzieci LSO (ministranci, ceremoniarze i schola). W poniedziałek 27 września wsp. św. Wincentego a Paulo. We wtorek 28 września  wsp. św. Wacława. W środę  29 września święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – Odpust w Miączynie, a w przyszła niedzielę o 12:00 odpust na Drogojówce. W czwartek   wsp. św. Hieronima. W piątek 1 października wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Rozpoczynamy miesiąc październik czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, ze za odmówienie części różańca publicznie i we wspólnocie zyskuje się odpust zupełny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele parafialnym (o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe). Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież a w sposób szczególny  dzieci przygotowujące się do I komunii św. i młodzież do sakramentu bierzmowania. Spotkanie obowiązkowe rodziców i dzieci klas III przygotowujących się do I komunii św. w środę po mszy wieczorowej o godz. 17:00. W sobotę 2 października wsp. św. Aniołów Stróżów i I sobota miesiąca. Zapraszam KŻR na zmianę tajemnic i na nabożeństwo pierwszo – sobotnie. O godz. 17:00.  W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca października. Chorych będziemy odwiedzać w I piątek miesiąca od godz. 9:00 rano. Msze św. w I piątek w kościele parafialnym o 7:00, 7:30 i 17:00. W kaplicach w Majdanie i Chyżowicach o 15:00. Spowiedź przed każdą Mszą św.

2.     Za tydzień  puszka na Caritas.

3.     Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Drogojówki. Ofiara na kwiaty 80 zł.  Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne  osoby z Mołodiatycz od strony Józefina do posprzątania kościoła.

4.     Tygodnik Niedziela – 6 zł.

5.     Rok formacyjny: Przyjaciele Oblubieńca – środa godz.17:00  Ministranci starsi ceremoniarze i lektorzy – zbiórka w sobotę o 10:00. Młodsi o godz. 11:00. KSM – sobota godz. 19:00.  Schola według własnego harmonogramu. Serdecznie zapraszamy.