Wniebowzięcia NMP ( 15.08.2021 r.)

1.     Dziś obchodzimy Wniebowzięcie NMP . Tradycyjnie podczas każdej Mszy św. błogosławimy kwiaty i zioła. Tego dnia odpust w Gdeszynie. Suma odpustowa o godz. 12:00. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza. Dziś taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii którą przeznaczymy na zapłatę za śmieci z cmentarza. Bóg zapłać. (również za tydzień taca na pokrycie rachunku za śmieci)  

2.     We wtorek 17 sierpnia wsp. św. Jacka;  W piątek  20 sierpnia  wsp. św. Bernarda z Clairvaux; w sobotę 21 sierpnia wsp. św.  Piusa X.

3.     W dniach 17 – 19 sierpnia (wtorek – czwartek) Exodus Młodych  w Górecku Kościelnym . Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w tym religijnym wydarzeniu.

4.   Przezywamy miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.

5.     Czas wakacyjnego odpoczynku powoli dobiega końca, skłania nas to do refleksji nad wykorzystaniem tego czasu. Modlimy się również za rolników o dobrą pogodę dla Nich na czas żniw. Dożynki Gminno- Parafialne odbędą się 29 sierpnia o godz. 12:00 w Trzeszczanach.

6.     Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Leopoldowa. Ofiara na kwiaty 120 zł. Bóg zapłać. Na sobotę  na godz. 9:00 proszę  następne osoby z Leopoldowa .

7.       Spotkanie KSM – sobota 18:00, ministranci starsi – sobota 10:00, ministranci młodsi – sobota 11:00. Serdecznie zapraszamy.