XVII niedziela zwykła (25.07.2021r.)

1. Dziś XVII niedziela zwykła oraz błogosławieństwo kierowców, pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Z tej racji również  zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy. Dziś odpusty w Tuczępach i Uchaniach z racji św. Anny. Jutro w Skierbieszowie.  Ks. Proboszczowie serdecznie zapraszają.

2. W poniedziałek 26 lipca wsp. Joachima i Anny. W  czwartek 29 lipca wsp. św. Marty. W sobotę 31 lipca wsp. św. Ignacego z Loyoli.  w przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.

3.     Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga. Modlimy się również za rolników o dobrą pogodę dla Nich na czas żniw.

4.     Bardzo dziękuję za posprzątanie  Kościoła osobom z Leopoldowa. Ofiara na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Leopoldowa.