XVI niedziela zwykła (18.07.2021 r.)

1.     Dziś XVI niedziela zwykła. I taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii.

2.     W czwartek 22 lipca święto św. Marii Magdaleny. W piątek 23 lipca wsp. św. Brygidy. W sobotę 24 lipca wsp. św. Kingi.

 3.     Za tydzień odpusty w Tuczępach i w Uchaniach z racji św. Anny.  Ks. Proboszczowie serdecznie zapraszają – sumy odpustowe o godz. 12:00 w Uchaniach i o 13:00 w Tuczępach.

4.     W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa. I z tej racji zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy

5.     Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga. Dla rolników to czas intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Módlmy się o dobrą pogodę na czas żniw.

6.     Bardzo dziękuję za posprzątanie  Kościoła osobom z Bogucic.  Ofiara na kwiaty 190 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Leopoldowa.

 7.     Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Zachęcamy naszych Parafian, młodzież do pójścia pieszo w sztafecie do Matki Bożej.