XV niedziela zwykła (11.07.2021 r.)

1.     Dziś XV niedziela zwykła. Dzisiejsza taca na WSD naszej diecezji.

2.     W poniedziałek 12 lipca wsp, św. Brunona z Kwerfurtu. We wtorek 13 lipca wsp. Św. Andrzeja Świerada i Benedykta  i kolejne Nabożeństwo Fatimskie  o godz. 18:00. Zapraszam wszystkich Parafian do uczestnictwa i wspólnej modlitwy. W czwartek 15 lipca wsp. św. Bonawentury. W  piątek 16 lipca wsp. NMP z Góry Karmel    i  odpust w Grabowcu Ks. Proboszcz z Grabowca serdecznie zaprasza na godz. 12:00 – suma odpustowa. Tego dnia Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium w Tomaszowie Lubelskim. I również do Nabroża pielgrzymka Sołtysów. Serdecznie zachęcamy do pielgrzymowania indywidualnego.

3.     Zbliżają się imieniny Ks. Kanonika i p. Henia organisty. Msza św. w Ich intencji celebrowana będzie w przyszłą niedzielę na sumie.

4.     W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii.

5.     Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga. Dla rolników to czas intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Módlmy się o dobrą pogodę na czas żniw.

6.     Bardzo dziękuję za posprzątanie  Kościoła osobom z Bogucic . Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Bogucic.

7.     Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy u przewodników poszczególnych grup. Pielgrzymka odbędzie się  jako sztafeta. Zachęcamy naszych Parafian, młodzież do pójścia pieszo do Matki Bożej.

8.   Dziś w Werchracie wieczorem rozpoczynają się rekolekcje dla ministrantów. Będzie je prowadził Ks. Mateusz. Naszą parafie będzie reprezentował Krystian Hawro. Dziękujemy.

9.     Niedziela – 6 zł. (Artykuł Ks. Mateusza)