XII niedziela zwykła (21.06.2021r.)

1.     Dziś XII niedziela zwykła – Taca dzisiejsza – inwestycyjna przeznaczona na potrzeby naszej Parafii

2.     W poniedziałek 21 czerwca wsp. św. Alojzego Gonzagi. W środę  23 czerwca Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie o naszych ojcach. W czwartek 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – dzień imienin Bp Seniora Jana Śrutwy. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. W piątek 26 czerwca o godz. 8:30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszam dzieci, młodzież rodziców i nauczycieli. W sobotę 26 czerwca Dzień Kapłański w Krasnobrodzie. A u nas w Parafii  o godz. 15:00 odbędą się nauki przedmałżeńskie i dzień skupienia. W ramach nauk będzie spotkanie z Panią z Poradni Rodzinnej, katecheza z księdzem i dzień skupienia. Serdecznie zapraszamy pary narzeczonych, które pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński w okresie od lipca do grudnia br. Proszę zabrać ze sobą książeczki podbite w tej parafii, w której będzie udzielany sakrament małżeństwa. 

3.   W sobotę o 16:30 spotkanie ministrantów młodszych. O godz. 17:00 spotkanie lektorów i ministrantów starszych. Spotkanie KSM –u w sobotę o godz. 18:00.  Spotkanie Przyjaciół Oblubieńca w środę o godz. 18:00 Próba scholi wg. własnego harmonogramu. Serdecznie zapraszamy

5.     Trwają nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:30 (przed sumą). Serdecznie zapraszamy.

6.     Wyjazd dzieci i młodzieży z grup duszpasterskich do Warszawy i Parku of Poland obędzie się 6 -7 lipca br. Koszt 80 zł. W tym – przejazd autokarem, nocleg z wyżywieniem, bilety do Muzeum Powstania Warszawskiego i do Parku of Poland. Bardzo proszę o zapisywanie się i  wpłacanie tych pieniążków do swoich opiekunów. Dziękujemy P. Wójtowi za dofinansowanie tego wyjazdu dla naszych dzieci i dla naszej młodzieży.

7.  Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Bogucic. Ofiara na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. I w  sobotę na godz. 9:00 proszę o posprzątanie i udekorowanie Kościoła następne osoby z kolejki z Bogucic.