XI Niedziela zwykła ( 13.06.2021 r.)

1.    Dziś XI niedziela zwykła. Na sumie Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy. Dziś również odpusty w Uchaniach i Zawalowie. Za tydzień uroczystości patriotyczne w Ostrówku.

2.    W poniedziałek 14 czerwca Bł. Michała Kozala, w środę 17 czerwca św. Brata Alberta Chmielowskiego.

2.  Trwają nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:30 (przed sumą). Serdecznie zapraszamy.

3.   W sobotę o 11:00 spotkanie ministrantów młodszych. Wyjazd na kurs ceremoniarza do Tomaszowa Lubelskiego – piątek godzina 17:30 Powrót z kursu – sobota godzina 20:00 Próba scholi wg. własnego harmonogramu. Serdecznie zapraszamy

4..     Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła osoby z Bogucic.  Ofiara na kwiaty 60 zł.  Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę o posprzątanie Kościoła następne osoby z Bogucic.

5.    Od przyszłej niedzieli 20 czerwca zostaną zniesione dyspensy w całej Polsce od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej i uroczystościach. Tak zdecydowali biskupi. (jeśli ktoś nie będzie uczestniczył we Mszy św. niedzielnej i w uroczystości nakazane popełni grzech ciężki.)