VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie (16.05.2021r.)

1.     Dziś VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie. (po ostatniej Mszy św. figurkę Zmartwychwstałego odnosi się do zakrystii. Dziś również I komunia św. w naszej Parafii.

2.     Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św. Trwa nowenna przed Tą uroczystością, a w sobotę wieczorem Wigilię tej uroczystości  odbędzie się nabożeństwo uwielbieniowe. Serdecznie zapraszamy.

3.     Trwają nabożeństwa majowe, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:30 (przed sumą). Serdecznie zapraszamy.

4.     Próba młodzieży bierzmowanej w poniedziałek,  wtorek i piątek  o godz. 18:00. Obecność obowiązkowa.

5.     Poświęcenia Pól: dziękuje wszystkim osobom za przygotowanie ołtarzy na poświęcenia pól, za modlitwę i za ofiary. Bóg zapłać.

6.     Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła i wokół Kościoła rodzicom dzieci pierwszokomunijnych , za dekoracje i kwiaty do ołtarza – Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę osoby z Józefina.

7.     W sobotę o godz. 10:00 spotkanie ministrantów starszych i lektorów a o 11:00, spotkanie ministrantów młodszych. Spotkanie KSM –u w sobotę o godz. 18:00. Próba scholi wg. własnego harmonogramu. Serdecznie zapraszamy.

8.   Dar rodziców dzieci I komunijnych i bierzmowanych – Ołtarze – Bóg zapłać.