III Niedziela Wielkiego Postu (07.03.2021 r.)

1.     Dziś III Niedziela Wielkiego Postu – adoracyjna.

2.     W sobotę 13 marca  przypada 8 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową.

3.     W piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 16:00 a później Msza św. W niedzielę zaś Gorzkie Żale przed sumą o godz. 11.30 . Serdecznie zachęcamy dzieci, młodzież (szczególnie dzieci klas III i klas VIII), osoby dorosłe do uczestnictwa w tych wielkopostnych nabożeństwach, które mają nas przygotować do świąt wielkanocnych. Różaniec odprawiamy o 10:00 przed Mszą św. o 10:30.

4.     Za tydzień Niedziela Laetare. (radości)

5.     Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła osobom z Trzeszczan. Ofiara na kwiaty 80  zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 rano proszę  następne osoby z Trzeszczan.

6.     Zbieramy na kwiaty do Grobu Pańskiego, za które składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.    W sobotę o godz. 10:00 spotkanie ministrantów starszych i lektorów a o 11:00 spotkanie ministrantów młodszych. Spotkanie KSM –u w sobotę o godz. 18:00. Spotkanie scholi w piątek po Mszy św.  Spotkanie Przyjaciół Oblubieńca w środę o godz. 16:00.  Spotkania odbywają się w Kościele. Serdecznie zapraszamy.

8. W przyszły piątek po Drodze Krzyżowej i Mszy św. spotkanie rodziców i dzieci Pierwszokomunijnych, a w niedzielę po sumie rodziców i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Spotkania są obowiązkowe.

9. Przypominamy o zapisywaniu się do nowo powstającego Ośrodka Zdrowia w Trzeszczanach. Deklaracje są u Sołtysów. Zadbajmy o to żeby ten Ośrodek powstał.